Dekorácie, Inšpirícia

Ušetrite aj stovky eur pri kúpe podlahy. Jesenná akcia na prémiovú podložku je späť!

Už od pondelka 18. septembra 2023 si Firma Afirmax pre vás pripravili akciu, ktorú si nemôžete nechať ujsť. Od dnešného dňa odmeňuje našich zákazníkov originálnym a užitočným DARČEKOM. Ako poďakovanie za to, že si vyberáte podlahy AFIRMAX, si pre vás pripravili hodnotný a prémiový darček, ktorý vám ušetrí v závislosti od metrov štvorcových aj stovky eur. Je ním ich najlepšia podložka.

Ak sa stále rozhodujete, či kupovať podlahu teraz, alebo to nechať po novom roku, možno vás presvedčíme, že čakať sa nevypláca. Stačí, ak si vyberiete akúkoľvek ich kompozitnú podlahu, a my vám k nej pribalíme originálnu a vysoko kvalitnú LVT Solid Step podložku pod podlahu úplne ZADARMO!

Akcia platí od 18.09. do 15. 12. 2023 pro kúpe akejkoľvek kompozitnej podlahy od 6 m2.

Podložka LVT Solid Step je neoddeliteľná súčasť pri kúpe akejkoľvek kompozitnej podlahy bez integrovanej podložky. Jej cena sa pohybuje od 5,90€/m2, čo môže rýchlo navýšiť váš stanovený rozpočet na podlahu. A pokiaľ neviete, na čo vám podložka pod podlahu slúži, prečítajte si ich článok venovaný podložkám: Spoznajte Afirmax podložky pod plávajúcu podlahu. Ideálne riešenie pre kompozitné a vinylové podlahy.

Podložka Afirmax LVT SOLID STEP bola špeciálne vyvinutá pre kompozitné podlahy Afirmax, ktoré majú pre svoju malú hrúbku a presný spoj vysoké nároky na spracovanie podložky.

Vďaka vysokej zaťažiteľnosti znásobuje životnosť kompozitnej podlahy. Má nízky tepelný odpor, ktorý značne šetrí vaše náklady na vykurovanie. Navyše vám odpadá nutnosť pokládky parozábrany, nakoľko parozábrana je už integrovaná v podložke.